Počet článků na této wiki: 336

České a slovenské stránky a aplikace na tému éčka a přídatné látky

Z éčka.pedie.CZ wiki | Éčka, seznam éček v potravinách, přídatné látky a aditiva, databáze, emulgátory a jejich škodlivost a použití v potravinách

Zde vám nabízíme přehled portálů a webových stránkek pojednávjících o éčkach a přídatných látkách. Víme, že éčka a přídatné látky jsou velice komplikované téma a informací, zejména pokud jde o zdraví člověka, nikdy není dostatek.

Většina zde uvedených zdrojů nabízí rozsáhlé informace na témata jako jsou éčka, seznamy škodlivých éček, bezpečnost potravin, informace pro alergiky, osoby trpící celiakiou a mnohé zajímavé články na tuto tému.

České stránky[editovat]

Zde naleznete stránky poskytujíjcí rozsháhlé znalosti na tému éčka v potravinách nebo potravinová aditiva a to zrovna v českém jazyce.

Slovenské stránky[editovat]

Anglické stránky[editovat]

Tato sekce obsahuje zahraničné stránky pojednávající na téma éčka a bezpečnost potravin. Mnohé ze zde uvedených stránek, jsou oficiální weby institucí odpovědných za proces schvalování potravinových aditiv, před tím jako se vůbec budou moct používat jako potravinová přísada.

Aplikace pro android[editovat]

Tato sekce obsahuje seznam android aplikací obsahujících databáze éček a potravin. Všechny jsou dostupné v českém jazyce.

Aplikace pro Apple[editovat]

V českém jazyce: